Hozzászólások
Elsődleges fülek
Amúgy meg nem aszontad hogy jobb lenne egy söprögetés? :D
Úgy nem jó ha én is belehalhatok :D
lefty írta: Azért egy pici bibi maradt a rendszerben.
Ugyan mire gondolsz? :D
A lényeg hogy ne cseréljen senki testnedvet senkivel
Tompi írta: Harv gondolom énekelni vagy dobolni tudsz. Alapítunk egy együttest és meló se kell, meg csajok is lesznek bőven. :D
Egyelőre a nőknél jobban izgat az hogy mégis mit kéne behazudnom a CV-men hogy felvegyenek végre valahova. Kezd az az érzésem lenni hogy 0 előző munkahely megjelöléssel Forrest Gumpnak néznek a HResek :D
Meg amúgy is minden leszbikus az eggyel kevesebb nő nekem!
Vagy inkabb arra celzott a forumtars hogy a 4. meghalt vele egyutt...
Soooooo....close China for 3 weeks?
Szemre fogra vigyázni, minden más pótolható (najó talán a dobhártya nem) :D
Amúgy meg annyian vagyunk már, hogy lehetne az egész ömlesztve már egy helyre... Akkor se lenne soha semmi off.
Discordnak hivjak :D
A lényeg hogy mindenki PC volt az uj Terminatorban
Erről eddig nem volt szó hogy macskád is van, ez alapjaiban változtat meg mindent :D
Mit csináljak a két buzival? :D
Ne is mond, én is erre várok (tudtommal a multit is megolte az hogy gamepad aim assisttal es bullet magnettel jobb mint a kb+m jatekosok), sebaj tokjuk helyette a phoenix pointot, erre az is egy fos, nem lehet pl gombokat atbindelni :D
Jah es extra poén hogy tudtommal iden kijon az osszes halo jatek, talan majd utana ki is javitjak őket...
Mondtam már, ne gyűjtsetek nekem kurvára :D
Nem lenne gond ha utólag is lehetne válasszá alakítani a kommentet
Sunyi írta: Amikor majd elkezdesz dolgozni is és képes leszel érte 2x1.5 órát utazni, akkor majd rájössz, hogy ha 8 perc bicikli és 15 perc gyalog, akkor inkább alszol még 6 percet.
Hát itt Budapesten azért remélem hogy a mágikus 2x45 perc alatt tudok maradni.
Nemtom még hogy oldom meg az edzést is majd ha meló lesz,valszeg ebéd után ha hazaérek "üresen" megyek a gymbe rögtön. Enni nem kéne hazaérkezés után mert akkor is kell 1-2 óra ha nem akarna kihányni az ember az edzésen amit evett + legyen utána idő megint enni is
Anno én is próbáltam jégen biciklizni, tök jó amig nem kell kanyarodni vagy fékezni :D
1,5km alatt be se indul a bringa az még gyalogtáv :D
Mondjuk azért mert amint bekerül a többi gyerek közé szét fogják szopatni? :D
Nincsbocsánat a pokol TÜZÉN fogsz elégni te sintér!