Hozzászólások

2022.05.22 - 18:12,v Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

Cukor minek? Minden nap sütsz valamit vagy 10 dekával iszod a kávét? :D

2022.05.19 - 19:14,cs Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

InGen írta: LOL

Majdnem kilőtte a szemét a jutalompezsgővel a Giro d’Italia első magyarországi szakaszának győztese

https://444.hu/2022/05/06/majdnem-kilotte-a-szemet-a-jutalompezsgovel-a-...

LOLLL

Giro: új pezsgőnyitási protokollt vezettek be a szemenlövős baleset után

https://telex.hu/sport/2022/05/19/giro-d-italia-pezsgo-elokeszites-bales...

mindig egy hülye miatt kell megváltoztatni a régi jó dolgokat...

2022.05.19 - 11:28,cs Technika HQ Technikai hírek ugrás a hozzászólásra

Hmm tök jó hogy még az RX480 kártya is támogatja, csak a kurva Elden Ring játék meg nem, pedig csak annyira kéne hogy meglegyen a stabil 60 fps 1080ban :(

Also: 3000!

2022.05.13 - 22:02,p Általános csevejfarm Meztelen nők ruhában ugrás a hozzászólásra

A bubik finomak és kevés bennük a kalória :D

2022.05.13 - 20:45,p Általános csevejfarm Meztelen nők ruhában ugrás a hozzászólásra

Moken írta: hogy lehet valakinek kedvenc itala az ásványvíz... fapina.

nekem is az :D

2022.05.05 - 21:04,cs Negatív HQ Világvégehangulat és üvöltőszoba ugrás a hozzászólásra

Wait, van aki állva húgyozásnál nem emeli fel az ülőkét? :D

2022.05.05 - 14:32,cs Általános csevejfarm Mi jut eszedbe? ugrás a hozzászólásra

Hálistennek nem vagy-vagy kapcsolatban léteznek :D

2022.05.04 - 08:53,sze Sport HQ Egészséges életmód topic ugrás a hozzászólásra

Ha már ügyvéd nem :D

2022.05.03 - 19:38,k Sport HQ Egészséges életmód topic ugrás a hozzászólásra

Overweight: 25+ BMI (igen tudom hogy sportoló embereknél hibás adat de csak ez van)
Obese: 30+ BMI

A kettő együtt kb 30+30 % így kiadja kb a lakosság 60%át overweightnek(nyilvan aki obese, az overweight is)

Nálunk a családban mindenkinel megvan kb a kis sörhas, nagymamám volt ~100kg is szerintem

2022.05.01 - 08:59,v Általános csevejfarm Nanemá, avagy meglepő és hihetetlen dolgok ugrás a hozzászólásra

Sajnos az emberi szervezet olyan hogy vannak hormonok pl inzulin, nem csak az energiamegmaradas törvénye a lényeg :)

2022.04.30 - 23:20,szo Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

rwurl=https://i.imgur.com/6zR2QQk.png
Amúgy már csak 2-3 hónap és lesz valami :)

2022.04.30 - 18:37,szo Általános csevejfarm Plíz help! (Csak úgy ömlesztve...) ugrás a hozzászólásra

OpenRA experience is a plus :D

2022.04.24 - 14:01,v Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

Gabika írta: tehat a vonaton a szemben ulo kiscsaj csocseit hany percig nezhetem, hogy ne legyen zaklatas?

Úriember csak is tükörből nézi :D

2022.04.10 - 13:05,v Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

még a rezsi egy részét csak-csak, de a többi az már nettó geciség... internetet nem fizetsz ha bent dolgozol vagy mi? :D

2022.04.08 - 09:14,p Oldalügyek Hírek a Rewired figyelmébe ugrás a hozzászólásra

Nos igen a kingdomban a harcrendszer hagy némi kívánnivalót maga után, annyira realisztikus hogy sokáig megbasznak egyedül is + kombokat kb sosem tudsz bevinni mert úgy is ki védik az elejét.

Nyilazashoz meg be kapcsoltam egyszer a celkeresztet megneztem felhuzva kb a kesztyum melyik sarkával kell célozni aztán kikapcsoltam.

Pro tip: úgy is csak 1-2ot tudsz lőni mire lerusholnak akkor már inkább érdemes közel engedni az enemyt és fejbeloni :)

2022.03.21 - 15:58,h Általános csevejfarm Meztelen nők ruhában ugrás a hozzászólásra

A szó amit keresel: túlsúly :D

2022.03.01 - 15:18,k Általános csevejfarm Meztelen nők ruhában ugrás a hozzászólásra

Gabika írta: https://player.hu/kult/a-het-alomnoje-alizee-6-nap

ennyire elfogytak a jó nők hogy már retro napokat kell tartani? :D

2022.02.23 - 09:59,sze Oldalügyek Hírek a Rewired figyelmébe ugrás a hozzászólásra

Turbonal mondjuk a fovot vissza kellett vennem 85re hogy lassak is valamit gondolom horizontal helyett verticalban volt megadva (vagy forditva), nem a szokásos módon, utána már egész jó.

Kurvanagy csalodas volt utana tolni a Scathe-t :D

2022.02.21 - 22:20,h Negatív HQ Szánalom, bulvár, kaka ugrás a hozzászólásra

Az egyiken más nadrág van :D

2022.01.21 - 15:31,p Sport HQ Egészséges életmód topic ugrás a hozzászólásra

Moken írta: gyalogolni unalmas? lehet közben nézelődni, csajokat, embereket mit csinálnak, boltokat, épületeket, parkokat, csajokat...

Hát ez nemtom mennyire troll válasz de oszinten : az embereket inkabb elkerulni kell manapsag, csajokat nezhetem de minek még evekig tart mire egyaltalan beprobalkozhatok, stationary dolgokat nezegetni meg...jó hogy nem azt mondod hogy álljak meg az út mentén virágokat szagolni :D

2022.01.21 - 15:09,p Sport HQ Egészséges életmód topic ugrás a hozzászólásra

Gabika írta:

Épp ez az hogy pesten lakok és itt csak szobabico van, semmi rendes/futopad :D

mi tortent, a rossztunderek eltuntettek a margitszigeti futokort? veszel egy decas futo/turacipot 15k, es futsz/gyalogolsz napi tobb orat a budai hegyekben, a margitszigeten, stb...

Akad 10 percre is rekortán pálya nem kell 1,5 orat gyalogolnom hogy elerjem a Margitszigetet (vagy 40 perc tomegkozlekedve amikor berletem sincs 2 éve), csak amint mondtam nem futok, gyalogolni meg kurva unalmas ha nem nézhet valamit közben az ember.

Én mondjuk alapbol ugy vagyok vele hogy 1 óra alatt illik elégetni vagy 500 kaloriat kulonben csak idopazarlas az egész(+ még nyilvan az etrenden is megfogni valamennyit), namost a sima gyaloglas tud kb 250et :)

Kaja: Vagy vegyek valami fagyasztott hamburgerpogácsát aztan azt szaggassam szét megsütés után? :D

2022.01.21 - 14:38,p Sport HQ Egészséges életmód topic ugrás a hozzászólásra

KMZ írta: ne vegyél dobozos daráltat, fos. Daráltasd le magadnak szépen hentesnél

Mi a különbség? A dobozosat 1 hétig rohasztjak elotte a napon? :D
Olyan feherjeforras (hús) kell amit le tudnek fagyasztani hogy ne 2 naponta kelljen vasarolni, és mocskosul konnyu legyen megcsinalni (ne kelljen fasciat/inakat vagdosni pl mint a csirkemellnel), ezért is gondoltam darált akármire.

Mondjuk a fagyasztomban sem bizok tud kb -12ot -18 helyett...

Something like this:

rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=3434EHu36sg

2022.01.21 - 13:47,p Sport HQ Egészséges életmód topic ugrás a hozzászólásra

Hát ha nagyon nagyon lemondanák mindenről akkor talán összejönne ő mindig (ha mondjuk 2 nap alatt fogyasztom el):

https://bevasarlas.tesco.hu/groceries/hu-HU/products/2004008498492

Már csak meg kell tanulni főzni meg találni hozzá valami öntétet :D

2022.01.21 - 13:34,p Sport HQ Egészséges életmód topic ugrás a hozzászólásra

Épp ez az hogy pesten lakok és itt csak szobabico van, semmi rendes/futopad :D

De nézzük a dolgok pozitív oldalát már 12 napja nem ettem pizzát! (mondjuk úgy hogy 2700 ft egy 32es és még szar is nem olyan nehéz elengedni)

2022.01.21 - 12:39,p Sport HQ Egészséges életmód topic ugrás a hozzászólásra

Gabika írta: kifogas.txt

Ez van, amíg nincs állásom addig subhuman vagyok aki csak az életbenmaradásra koncentrálhat :D

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!