Hozzászólások
Elsődleges fülek
Én a sebészettől tartok, amilyen szar fogmaradékok vannak a számban azokra már nem lehet ráfogni mert egyből széttörik :D
Angry zongoralakk gyártó noises :D
kellett par masodperc mig ertelmeztem az elso szót :D
Csak ezért járunk ide :D
Klima es futotest nelkuli 140est tudok ajanlani :D
Csak ne lenne a 800 fokos szilikon por vihar a 40 fenyeves Föld klónon :D
Én is azt keresem, egyelőre csak a csatornája lett meg a prankernek :
https://www.youtube.com/@classifiedgoons/videos
Fake vomit on Uber drivers, már ezért a címért jár a verés :D
Vegyél 2db 60x30ast :D
Meg néha kiszállni a 100% biztonságos "zárható" fülkéből megverni az embereket :D
Inkabb kihagynam a 12 orazast 3 muszakban de kössz :D
Meanwhile én bárkit megölnék egy br500 bármilyen IT melóért :D
Előtte otthon meg kell nézetni az első 3 részt vele.
Az Elit alakulat után :D
Vajk írta: Nem értem, mi a szar lehet nálad. Én anno minden gond nélkül mobilra raktam az Erste kártyámat.
Otp van nála :D
nekem az 500 ftos csipsz ami atlepte mar a lelektani hatart, mondjuk en havi 40bol elek :D
Vajk írta: Jobb hasonlat, hogy nem verem ki a nő előtt, hanem kivárom, hogy bedughassam.
truer words have never been spoken, én is van hogy csak a feléig nézem meg az első trailert aztan csak elmentem egy YT playlistbe hogy ne felejtsem el megnézni a filmet
Nemtom én annyira a szabadság híve vagyok hogy régen bringazni is ugy indultam el hogy a 6 kulcsos kulcstartomrol levettem azt az egyet ami kell hogy hazajussak, (ne csörögjön már a többi a zsebemben) óra is zavarna ahogy szoritja a kezemet (azonkivul hogy ugye haszna nincs, csak ékszer) :D
Annyira imadtam azt a jatekot hogy miutan lenyomtam még megnéztem masik 4 embert is ahogy lenyomjak (tudom, tul sok szabadidom van)
Meg mondjuk naluk legalabb volt multiplayer is, bár szerintem hogy hozzaadott az élményhez hogy egyedül szenvedtem az epitkezessel :D
Hát sok érdekesség lesz ebben a játékban :D
Vajk írta: Köszi!
Hát nehéz erről spoiler mentesen beszélni de egy dzsungelben történő harc után jobb ha átváltasz angol feliratra. (annyira beleegett a fejembe hogy 5 perc volt vegul is megtalalni egy letsplayben :D )
hát azért is mondom hogy csak átlagembereknek jó akik nem akarnak hitelt sem csak pénzt költeni meg fogadni :D
Vajk írta: Igazából gondolkoztam a dolgon, és spoilermentesen (ha lehetséges ez) megíratnád, hogy kb mikor szüneteltessem a magyar feliratot, mert a techno-bla-bla játékokat pihentetőbb anyanyelven olvasni.
hát ez kemény dió lesz mert rengeteg a cutscene de megprobalok utananezni
Taktikai Konzerv írta:
Harvy666 írta: hesstag Gránitbank forever :DNemtom irónia volt-e, de én mióta átjöttem nagyon meg vagyok elégedve. Mondjuk tény, hogy elég minimális igényeim vannak, például egy működő mobilalkalmazás, amit a CIB-nek nem sikerült megugrania :D
Nem ironia volt, a mobilappja kivalo magam allithatok kartyalimiteket/letiltast ingyen rajta illetve plusz pont volt hogy nem kell bemenni irodaba megnyitottam a szamlamat anno telefonon át.
Negativ pont hogy az egesz orszagban 1 irodaja van szoval ha pénzutalgatáson kivul barmi bonyolultabbra kene akkor felejtos :D
Két fontos dolog van:
-ne hasznalj magyar feliratot mert a vege elott vagy 3-4 oraval elspoilerezi a veget
-a legeslegutolso bossfight utan keszulj fel arra hogy egy 2 oras film jon :D
hesstag Gránitbank forever :D
Taktikai Konzerv írta: de alapvetően jó oldaláról közelíted meg... a drága és megfelelő márkájú óra, a drága öltöny, stb mind belépő egy bizonyos szint felett a "klubba"
Kérdés az hogy szeretnék e olyan klubba tartozni ahova engem is felvesznek :D
Főleg a Lee :D