A kézpénzes vécésnéni nél nyilván. Meg hát nyilván vizelni vennék okosórát. Egyszerűbb, telefonhoz hozzám vágott eszközöm amúgy van, azzal szoktam beúszni, de azon nincs Revolut.
@InGen
Társaságban esetleg megiszom egy-egy ótvar sört másokkal, ha csak az van, de csak úgy rohadtul nincs rá igényem. Alapvetően sporthoz sem iszom, ha nem társasági esemény, mert pont nem az a cél, hogy lerontsam a pozitív hatásait, pláne olyasvalamivel, aminek rossz is az íze.
okosóra kell strandoláshoz, amivel tudtok revolut-tal fizetni és no problemo.
A kézpénzes vécésnéni nél nyilván. Meg hát nyilván vizelni vennék okosórát. Egyszerűbb, telefonhoz hozzám vágott eszközöm amúgy van, azzal szoktam beúszni, de azon nincs Revolut.
@InGen
Társaságban esetleg megiszom egy-egy ótvar sört másokkal, ha csak az van, de csak úgy rohadtul nincs rá igényem. Alapvetően sporthoz sem iszom, ha nem társasági esemény, mert pont nem az a cél, hogy lerontsam a pozitív hatásait, pláne olyasvalamivel, aminek rossz is az íze.
Sors bona, nihil aliud.
Ezek a nyugdíjasok nem vágják a saját email címüket
(az már zárójeles, hogy tegnap 21-re akar jönni mai megbeszélésünk alapján)
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."