Jelenlegi hely

Ki milyen filmet látott a héten?

Utolsó bejegyzés


akkor meg se nézem!



Akkor ez no deal. Ha nincs péló, nincs mozi!

szerk: Moken megelőzött. Mondjuk őt a hírneve is kötelezi :D

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Nem ütöm le a ziccert, nem ütöm le a ziccert, nem, NEM! :D

Egyébként a szinkron jó, ha ez vigaszt nyújt a faszmentességért.



Szerintem direkt volt magas a labda... remélem



A forgatáson meg műpéniszt viseltek hogy nehogy a gyerekek megijedjenek az igazitol.

Everyone wants to shine like a diamond, but no one want to get cut



Dzsek Blekkes Anaconda.

Hát bazd+, én ilyen rosszat már régen láttam. Ok, persze, mire számítottam? Mondjuk pár értékelhető poénra?
Most komolyan: elolvasta valaki ezt a forgatókönyvet, és azt mondta; "ja, ez tök vicces"?

És látszik, hogy van benne büdzsé, szépen van fényképezve. Ennek a Jacknek szerintem a legnagyobb fegyvere a kapcsolati tőkéje.

Pedig a Brütal Legendben bírtam. Gondolom, azt nem ő írta.

TLDR: Aki ennek ellenére megnézi, az magára vessen. Inkább újráztam volna az eredetit!

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Miért gondolod, hogy az Anacondát Jack Black írta?



a tenacious D-t viszont tenyleg o irta es az zsenialis is! ;)

"okey-dokey!"



Én nem fogom megnézni. Pont Fekete Jack miatt. Ki nem allhatom. Mindig is egy ripacsnak tartottam.



Feltételezem. Max tévedek

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Arrival

Ez még mindig nagyon jó film. 9/10



Este 22:20-ra megyünk a Camponába a Csonttemplomozni cenzúrázót Alfa dákók reményében. Wish me luck!

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Bone Temple without the boners.



Még a saját erekciómban bízom, hátha.

Vihetek be saját kulacsot, ha borozni akarok?

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



Ezt az új Molnár Áronos filmet látta valaki már? Trailer alapján elég érdekesnek tűnik.



[quote Vajk]Akkor ez no deal. Ha nincs péló, nincs mozi!
/quote]

rwurl=https://d31dirmi1wlwvc.cloudfront.net/2012/11/torrente.jpg
Én megnézem, de semmi buzulás! Buzulás az nuku!

- Na akkor most mi lesz? Megadod magad, vagy pedig megnyomom ezt a gombot és kis Stacey-t csak zárt koporsóban lehet majd eltemetni?
- Úgysem mered!
- Ki? Én? A gonosz?" :)
(Bomb Queen)



Amúgy faxa volt a film.

"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."



war machine.
nem rosz, csak nem is jo. ezt a ricser sracot inkabb valami conanos/gladiatoros kardosbaszos partraszallos filmbe kene rakni, ahol kijon, hogy akkora mint egy traktor. az hogy egy tank meretu alien transzformer robot kergeti a hegyek kozott nem a neki valo szerep szvsz.
ilyen igazi netflixes asitozos film, csak ha tul sok idotok van, mint nekem.

"okey-dokey!"



GL, HF, DD!
ilyen dont look up tipusu film szornyeteg. neha hatalmasakat rohogsz az extremitasain, aztan meg csak kinosan, mert olyan szornyen valoszeru. ra kell keszulni es ki kell pihenni. a legjobb ha bekeszited elore az utana nezendo legblodebb kedvenc akciofilmedet, vagy krimidet, akarmidet. szerintem zsenialis -sam rockwell tovabbra is egy isten. kicsit duhos voltam, hogy a gemerek legosibb bekoszoneset hasznaltak fel mint a gonosz-gonosz AI szlogenje, de megbocsathato, mert jo a film. :)

"okey-dokey!"



ez milyen film?

war masine meg tenyleg nem valami jo, mellekszereplok is nagyon jellegtelenek :(

Parizer forever.



war masine meg tenyleg nem valami jo, mellekszereplok is nagyon jellegtelenek

kulon rosszul voltam a kotelezo lippsiwoke fijulany karaktertol, szemely szerint. engem ezek mar halalba idegesitenek.
good luck, have fun, dont die!

"okey-dokey!"



thx, le is huztam!

Parizer forever.



remelem birod majd. a kolkoknek kotelezove tennem. orulok, hogy kozremukodhettem.
lecci ird le majd hogy mukodott nalatok!
SZERK
ezt majd utolag

ShowHide spoiler #szpojler

"okey-dokey!"



jo film volt nagyon, es tenyleg oktatni kellene.

Parizer forever.


LY képe
LY
Donator

Project Hail Mary: higgyetek.

Bővebben: ha tetszett a Martian akkor kötelező, sok szempontból bőven jobb film lett.

Ha meg nem tetszett a Martian, akkor se feltétlenül kéne kihagyni a filmet, mert Weir sokat fejlődött íróként a harmadik könyvére. Okés hogy a filmben itt is felületesen adaptálják a tudományos részleteket a könyvől - de már abban is sokkal összetettebb a történet, a karakterek és a kapcsolataik és jellemfejlődésük. A film pedig egyrészt ezt a részét kapja el nagyon jól, másrészt meg a látványban és zenében is nagyon sokat hozzáad egy alapból erős történethez. Konkrétan a Dune 1-2 DOP fényképezte, és elképesztőek a díszletek is, szóval még VFX nélkül is lenyűgöző - de ami engem meglepett hogy CG-ben is sikerült újszerű, eredeti és mégis csodaszép látványt alkotni.

Ezen felül azt tudnám még javasolni, hogy ha lehet akkor totál vakon üljetek be rá, se trailer se kritikák se semmi, mert úgy adja a lehető legnagyobb élményt. De a könyvet ismerve is eléggé nagyon jó :)

A negatívumokba meg már csak azért se mennék bele, mert szerintem elég nyilvánvalóak is, meg totálisan megbocsáthatóak is.

ShowHide spoiler #spoiler


nekem a konyv nem jott be annyira

ShowHide spoiler #

Parizer forever.


LY képe
LY
Donator

Pedig nagyon egyszerű

ShowHide spoiler #sp

ShowHide spoiler #

Parizer forever.



Nekem a Martian jobban tetszett (csak a filmeket láttam). Biztos ott követtem el a hibát, hogy abból indultam ki, és nem ennyire disney mesére számítottam.



+1 nekem is jobban bejott a Marsi, de ez is elèrte a célt és kiszakított a moslékkal teli mindennapokbólkét órára.
A látvány eglepően jó volt, a másik főszereplő is. Viszont nekem túlzasba vitték az ökörködést, helyette lehetett volna többb tudomány.

REWiRED - Kutyus felfedő szétszéledés - 2014-2057 © Minden Jog Fenntartva!
Virtuális valóság és Kecskeklónozó központ - Oculus MegaRift - PS21 - Mozi - 4D - Bajuszpödrés
Médiaajánlat/Borsós Brassói Árak
Rohadt Impresszum!