Nekem abban, hogy megkaptam a VHS-t. A második rész a moziban annyira szar volt, hogy a popcorn és a kóla se fogyott el. A harmadik részt pedig nem voltam hajlandó végignézni.
RE@L írta: Bennem volt egy buyer's regret amikor anno 11-évesen megnéztem moziban a Phantom Menace-t. De éveken át bizonygattam hogy milyen jó volt hogy ne kelljen visszakérni az árát.
Az ilyen szarkazmus nem működik jól, ha olyan filmet választasz a tárgyául, ami tényleg bűn rossz. :D
Nokedli: Kilóg a lóláb, főleg ennyi év távlatából, de pl. vesd össze azzal a katyvasszal, ami az EP3-ban az Anakin vs. Obi-Wan párbaj volt.
Ha olyan kommentet látsz tőlem, amit kevesebb, mint 5 perccel korábban posztoltam, ne olvasd el, mert még írom.
De tényleg szar volt, módom még most is bánom hogy megnéztem. Még a 3D-s gagyibb változatot is..... Bár az már drágább volt s nem tudom hogy fizetnem kell-e még majd a mostani filmért is vagy pedig visszatérítik a jegyárat :)
Nem jutok szóhoz. Ilyen aktuális és nehéz témát ilyen tökéletes szatíraként megalkotni valószinüleg csak egy brit képes (IT Crowd-ból az idősebb Reynholm, kicsit meglepődtem)
Ezeket a wannabe terrorista gyökereket nézve egyszerre fordultam le a székről nevetve/csóváltam a fejem/voltam szomorú. Asszem ezt kevés film érte még el nálam (már ha elérte egyáltalán) Csoda hogy egyáltalán el is tudott ilyen készülni.
Ember nem irányíthatja sorsomat; semmiképp sem olyan, aki szélirányból támad és bűzlik a fokhagymától
Ez így úgy ahogy van egy nagy butaság.
Volt mihez hasonlítani: sok más scifi, amik közül kiemelkedett.
Az újabb részek nem pusztán attól buták, mert nem konzisztensek az eredeti hárommal.
Természetes, hogy egyszerűbb volt, mivel egy kibaszott első rész, de javaslom nézd meg újra, mert nem is a hercegnőért mennek.
Nem, a SW nem attól jó, hogy romi meg heroikus, hanem mert kiemelkedő elegye a fantasynek és a scifi-nek, vagyis a technika és varázslat egy azon világban való működésének.
Valóban van nosztalgia faktor, de ugyan ez igaz az újabbra is: hihetetlenül sok fiatalnak az a meghatározó első élménye. Csak akkoriban ez már nem volt olyan egyedi.
Az én elvárásaim pedig simán teljesíthetőek lennének. De kétlem, hogy a Disney frencsájzzal kapcsolatos elvárásai is ebbe az irányba mutatnának :D
“The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who have not got it.” - G.B. Shaw
Szerintem a ST és a JW simán hozta az elvárható szintet. Lehet, hogy nem geek szemmel, de a tömegek felé lazán. A Terminatorban nem is igazán hisz már senki a 3 óta, az Indyről pedig sose értettem, miért kell tőle hasra esni: kedves, aranyos, tudjuk ki csinálta, ennyi.
Még a BTTF is veri az Indy-t színvonalban (csak hogy vmi trilógiát hozzak párhuzamba), pedig az is egy buta-fiksön átlag bolondoknak.
“The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who have not got it.” - G.B. Shaw
A régit nem kell megvédeni, mert mai szemmel is varázslatos. Elé ültetsz egy átlag (még nem teljesen elbaszott) gyereket és élvezni fogja, nem szól majd be, hogy ronda, unalmas vagy bármi.
Próbálja meg ezt bárki Flash Gordonnal mondjuk.
Ez a nem mind1.
“The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who have not got it.” - G.B. Shaw
Uncanny Valley rövidfilm
Egyszerű és korrekt, 8,1/10 https://www.youtube.com/watch?v=gR3lXEH80Nw
15-20 év múlva már meglesz a számítási teljesítmény (10 petaflop/gpu csak elég lesz, bár az is lehet, h exaflop fölé kell jutni ehhez), illetve remélhetőleg a direkt neurális interfacek megfelelően fejlettek lesznek a kristály tisztán valódinak ható virtuális valósághoz. Bár ezekkel konkrétan előállnak majd az Inception-ben, v. pl. az eXizTenZ-ben (illetve ebben a rövidfilmben is) feldolgozott problémás szkenáriók :O!!!
Addig marad a Gear VR.
Ugyan már; Kismalacka anno megmondta, hogy a játékok grafikája nagyon már nem fog fejlődni, mert túl sok meló van vele, úgyhogy ennyi, nem lesz itt métrix ;)
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
Jó, hát ez eddig kimaradt, de most legalább pótoltam. Nézem az elején a lovagló usereket, jé, az egyik pont olyan, mint Keanu Reeves, dehát mit keresne ő egy ilyen filmben? Aztán kiírják, hogy Keanu Reeves. Oké! Olyan is volt. A csipás kiscsaj ismerősnek tűnt, de csak a stáblistában derült ki, hogy Kate Beckinsale volt az. A sok plasztika, ugye. Hát ma már köszönő viszonyban sincs saját magával. Michael Keaton pedig egy isten benne. Látom, díjat azt nem kapott ezért se, ámbár mit is vártam. Ha újranézném egyszer még valaha, csak az ő jelenetei miatt tenném.
Angol tudósok szerint a fenti hozzászólás nemcsak a szerző, hanem egyben az egész emberiség egyetemes véleményét is tükrözi.
Vajk:
Már a szétmoddolt Battlefront is kvázi valóságos. 15-20 év alatt egy ezerszeres teljesítménynövekedéssel azért szép dolgokat össze lehet majd hozni.
Biztosíthatlak, hogy lesz mátrix! 20 év múlva egy kezdetleges, 50 év múlva mondjuk a zettaflopos érában egy egész város valósághű virtuális szimulációja. A mostani Gear VR-nak az a baja, h botrány szar a felbontása. Kb. 3,5 Mpxel. Az Occulus még szarabb, kb 2,5 Mpxel. Állítólag az igazán tökéletes realitáshoz 16k kell, (azaz 64 Mpixel szemenként). Ez persze akkor érvényes, ha ilyen gagyi módon a szemed elé akarsz tenni egy képet.
Az igazi majd a DNI lesz, ha az agyadban hozzák létre a képet, akkor gondolom máshogy alakulnak majd a számítási igények.
A sima virtuális 360 fokos körbetekintést engedő mozi már 8k-nál (32 Mpxel) sztem álleejtős lesz, az agy már ott simán kiküszöböli majd a képen található pixelek közötti rácsot, és utazás helyett zseniális lesz. Ehhez nem is kell durva hardver, hiszen csak egy felvételre képes kamerarendszer, egy kijelző kell hozzá, egyébként csak egy sima videolejátszás. Ezt 2019-re saccolom.
Erre dob majd néhány nagyságrendnyit a teljesértékű, valósághű virtuális térben mászkálás. Ahhoz viszont kell a kakaó.
Itt van egy fasza kis teszt a jelenlegi cuccról (a tesztelőt érdemes ignorálni :D): https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RQ4gp-_XHvk#t=123
Ha el akarsz látogatni New Yorkba egy helikopteres túrára, v. Velencébe egy csónakázásra v. az épp menő Cirque du Soleil előadást néznéd meg, de csóró vagy, akkor hasznos kis ketyere lehet ez. A saját moziterem is vicces :D.
Ez meg kis hangulatos: https://www.youtube.com/watch?v=FHCYHldJi_g
Azért tényleg van potenciál a dologban :D
Régen néztem már DBt. A sima normálon nőttem fel, meg a Z-n.
Szerettem őket, mégis csak első anime. A Z túlságosan elnyújtott volt, amit a Kai kijavított.
A GT elment. A Z harcosokról szóló kisfilmek némelyike nagyon szórakoztató volt.
Ezután jó hosszú kihagyás után vágtam bele ezekbe.
Az istenek csatája tetszett. DB humor ott van benne, látványos akciók, stb.
Az F ennek a folytatása. Teljesen hiteltelen a története, miszerint Dermesztő 4 hónapi gyúrás után képes egyáltalán labdába rúgni. De ha ettől eltekintünk (mert simán kívánhattak volna a sárkánygömböktől egy olyat, hogy Dermesztő legyen erősebb, mint Songoku. Aztán a csata alatt mégis felülemelkedett volna Goku), emészthető. Nekem a Bills samas rész jobban tetszett.
Ezek után álltam neki a sorozatnak.
Még nem értem a végére, mert csak 21 rész készült el. Kb. a Battle of Gods elejétől a két rész közötti kis rész kitöltve valószínűleg a Freezeres rész végéig fog tartani.
Hosszabb, ömlengősebb. Több idő jut a kis poénoknak, Goku és Vegita edzése Bills bolygóján egész vicces, visszahozta nekem az első filmben Goku és Krilin edzésének fílingjét.
Viszont ami meglepett, hogy bár a végeredménye ugyanaz kb. a sorozatnak, mint a filmeknek, de mégis más. Nem csak hosszabb és ott van extra tartalom, hanem egyes szereplők máshogy viselkedtek, mást mondtak. Volt aki a filmben meghal pár perc után úgy, hogy nem is találkozik a hősökkel, a sorozatban meg egy hiteli az egyik főszereplőt, majd epikus csatában összefognak ellene.
"Az élet egy nagy szarosszendvics és minden nap egy újabb harapás" -ismeretlen gerilla feljegyzése
Igen, igen, jó, nagyon mély, felkavaró, de közel sem annyira nyomasztó és durva, mint vártam. Nem adja át rendesen sem az idő múlását, sem több más 'elvárható' aspektust'.
Mondjuk erre biztos jó magyarázat, hogy egyrészt igaz történet, másrészt 150 éve íródott könyv alapján.
Szóval érdemes, 'fontos', de véletlenül sem adnám meg rá a 10 pontot.
“The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who have not got it.” - G.B. Shaw
The Night Before
A szokásos éves Rogen/Franco film karácsonyi témával. Őszintén szólva a trailert elnézve nem vártam tőle túl sokat, de egye fene alapon beültem rá. Jól tettem, meglepően jó volt. Igaz szarul indul (illetve úgy ahogy vártam), de a végére teljesen jó kis film lett belőle. Meglepő. Könnyed karácsonyi szórakozásra tökéletesen megfelel, mozijegy árát mondjuk már lehet hogy annyira nem. VoD-n mindenképp majd.
Igazi régivágású lassú lefolyású félig kémfilm, félig tárgyalótermi dráma, Hanksen kívül is kiváló színészekkel (a szovjet kémet játszó Mark Rylance zseniális), ügyesen összerakott fordulatokkal és néhány hatalmas dumával (érződik, hogy a Coen tesók is dolgoztak a forgatókönyvön). Árad belőle a hidegháborús hangulat, gyönyörű a fényképezés és szinte minden jelmez és díszlet tökéletes (mondjuk van egy-két olyan sántító részlet, mint pl hogy a 60-as évekbeli keletnémet határőrök nettó náci egyenruhában vannak). Nagyon ajánlott.
Amúgy on:
Kész katasztrófa: Asszonnyal néztük, ez állítólag egy romantikus vígjáték. A romantikát és a viccet nem sikerült felfedeznünk benne... Az alapötlet jó lett volna, a film - szerintünk - nem volt az :-)
Kész katasztrófa: Asszonnyal néztük, ez állítólag egy romantikus vígjáték. A romantikát és a viccet nem sikerült felfedeznünk benne... Az alapötlet jó lett volna, a film - szerintünk - nem volt az :-)
először azt hittem, hogy mindezt is a Prometheusra mondod, a Kész katasztrófát jelzőként használva :D hej de reggel van még :D
Nekem abban, hogy megkaptam a VHS-t. A második rész a moziban annyira szar volt, hogy a popcorn és a kóla se fogyott el. A harmadik részt pedig nem voltam hajlandó végignézni.
Az ilyen szarkazmus nem működik jól, ha olyan filmet választasz a tárgyául, ami tényleg bűn rossz. :D
Nokedli: Kilóg a lóláb, főleg ennyi év távlatából, de pl. vesd össze azzal a katyvasszal, ami az EP3-ban az Anakin vs. Obi-Wan párbaj volt.
Ha olyan kommentet látsz tőlem, amit kevesebb, mint 5 perccel korábban posztoltam, ne olvasd el, mert még írom.
De tényleg szar volt, módom még most is bánom hogy megnéztem. Még a 3D-s gagyibb változatot is..... Bár az már drágább volt s nem tudom hogy fizetnem kell-e még majd a mostani filmért is vagy pedig visszatérítik a jegyárat :)
American ultra
Masfel oraban is lehet unalmas filmet gyartani.
Four Lions
Nem jutok szóhoz. Ilyen aktuális és nehéz témát ilyen tökéletes szatíraként megalkotni valószinüleg csak egy brit képes (IT Crowd-ból az idősebb Reynholm, kicsit meglepődtem)
Ezeket a wannabe terrorista gyökereket nézve egyszerre fordultam le a székről nevetve/csóváltam a fejem/voltam szomorú. Asszem ezt kevés film érte még el nálam (már ha elérte egyáltalán) Csoda hogy egyáltalán el is tudott ilyen készülni.
Ember nem irányíthatja sorsomat; semmiképp sem olyan, aki szélirányból támad és bűzlik a fokhagymától
Ez így úgy ahogy van egy nagy butaság.
Volt mihez hasonlítani: sok más scifi, amik közül kiemelkedett.
Az újabb részek nem pusztán attól buták, mert nem konzisztensek az eredeti hárommal.
Természetes, hogy egyszerűbb volt, mivel egy kibaszott első rész, de javaslom nézd meg újra, mert nem is a hercegnőért mennek.
Nem, a SW nem attól jó, hogy romi meg heroikus, hanem mert kiemelkedő elegye a fantasynek és a scifi-nek, vagyis a technika és varázslat egy azon világban való működésének.
Valóban van nosztalgia faktor, de ugyan ez igaz az újabbra is: hihetetlenül sok fiatalnak az a meghatározó első élménye. Csak akkoriban ez már nem volt olyan egyedi.
Az én elvárásaim pedig simán teljesíthetőek lennének. De kétlem, hogy a Disney frencsájzzal kapcsolatos elvárásai is ebbe az irányba mutatnának :D
“The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who have not got it.” - G.B. Shaw
Szerintem a ST és a JW simán hozta az elvárható szintet. Lehet, hogy nem geek szemmel, de a tömegek felé lazán.
A Terminatorban nem is igazán hisz már senki a 3 óta, az Indyről pedig sose értettem, miért kell tőle hasra esni: kedves, aranyos, tudjuk ki csinálta, ennyi.
Még a BTTF is veri az Indy-t színvonalban (csak hogy vmi trilógiát hozzak párhuzamba), pedig az is egy buta-fiksön átlag bolondoknak.
“The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who have not got it.” - G.B. Shaw
A régit nem kell megvédeni, mert mai szemmel is varázslatos. Elé ültetsz egy átlag (még nem teljesen elbaszott) gyereket és élvezni fogja, nem szól majd be, hogy ronda, unalmas vagy bármi.
Próbálja meg ezt bárki Flash Gordonnal mondjuk.
Ez a nem mind1.
“The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who have not got it.” - G.B. Shaw
Flash Gordon egy teljesen más mezönyben mozog de abban nagyon jól B movie cheese :)
És akkor már...
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=UN6mXxf4PSY
What's that Star? Its a Death Star. What does it do? It does DEATH!
Azért lehetne izgalmasabban is megcsinálni, bohóc, öncélú akrobatika nélkül is :)
rwurl=https://www.youtube.com/watch?v=o9O3fapKrjI
Akinek humora van mindent tud, akinek nincs az mindenre képes.
Akinek humora van mindent bír, akinek nincs az mindenre kényes.
Neeem-nem, ez túl komoly és életszagú, nem lehet jól összekötni a Happy Meales merchandise-stratégiával.
ibi amentia latet
Uncanny Valley rövidfilm
Egyszerű és korrekt, 8,1/10
https://www.youtube.com/watch?v=gR3lXEH80Nw
15-20 év múlva már meglesz a számítási teljesítmény (10 petaflop/gpu csak elég lesz, bár az is lehet, h exaflop fölé kell jutni ehhez), illetve remélhetőleg a direkt neurális interfacek megfelelően fejlettek lesznek a kristály tisztán valódinak ható virtuális valósághoz. Bár ezekkel konkrétan előállnak majd az Inception-ben, v. pl. az eXizTenZ-ben (illetve ebben a rövidfilmben is) feldolgozott problémás szkenáriók :O!!!
Addig marad a Gear VR.
mik?
Ugyan már; Kismalacka anno megmondta, hogy a játékok grafikája nagyon már nem fog fejlődni, mert túl sok meló van vele, úgyhogy ennyi, nem lesz itt métrix ;)
"Mi egy cipősdobozban laktunk, salak volt vacsorára, és apánk minden éjjel hidegvérrel legyilkolt minket."
Much Ado About Nothing / Sok hűhó semmiért (1993)
Jó, hát ez eddig kimaradt, de most legalább pótoltam. Nézem az elején a lovagló usereket, jé, az egyik pont olyan, mint Keanu Reeves, dehát mit keresne ő egy ilyen filmben? Aztán kiírják, hogy Keanu Reeves. Oké! Olyan is volt. A csipás kiscsaj ismerősnek tűnt, de csak a stáblistában derült ki, hogy Kate Beckinsale volt az. A sok plasztika, ugye. Hát ma már köszönő viszonyban sincs saját magával. Michael Keaton pedig egy isten benne. Látom, díjat azt nem kapott ezért se, ámbár mit is vártam. Ha újranézném egyszer még valaha, csak az ő jelenetei miatt tenném.
Angol tudósok szerint a fenti hozzászólás nemcsak a szerző, hanem egyben az egész emberiség egyetemes véleményét is tükrözi.
Tudod te azt te kis szcientológus :D!
Vajk:
Már a szétmoddolt Battlefront is kvázi valóságos. 15-20 év alatt egy ezerszeres teljesítménynövekedéssel azért szép dolgokat össze lehet majd hozni.
Biztosíthatlak, hogy lesz mátrix! 20 év múlva egy kezdetleges, 50 év múlva mondjuk a zettaflopos érában egy egész város valósághű virtuális szimulációja. A mostani Gear VR-nak az a baja, h botrány szar a felbontása. Kb. 3,5 Mpxel. Az Occulus még szarabb, kb 2,5 Mpxel. Állítólag az igazán tökéletes realitáshoz 16k kell, (azaz 64 Mpixel szemenként). Ez persze akkor érvényes, ha ilyen gagyi módon a szemed elé akarsz tenni egy képet.
Az igazi majd a DNI lesz, ha az agyadban hozzák létre a képet, akkor gondolom máshogy alakulnak majd a számítási igények.
A sima virtuális 360 fokos körbetekintést engedő mozi már 8k-nál (32 Mpxel) sztem álleejtős lesz, az agy már ott simán kiküszöböli majd a képen található pixelek közötti rácsot, és utazás helyett zseniális lesz. Ehhez nem is kell durva hardver, hiszen csak egy felvételre képes kamerarendszer, egy kijelző kell hozzá, egyébként csak egy sima videolejátszás. Ezt 2019-re saccolom.
Erre dob majd néhány nagyságrendnyit a teljesértékű, valósághű virtuális térben mászkálás. Ahhoz viszont kell a kakaó.
Itt van egy fasza kis teszt a jelenlegi cuccról (a tesztelőt érdemes ignorálni :D):
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RQ4gp-_XHvk#t=123
Ha el akarsz látogatni New Yorkba egy helikopteres túrára, v. Velencébe egy csónakázásra v. az épp menő Cirque du Soleil előadást néznéd meg, de csóró vagy, akkor hasznos kis ketyere lehet ez. A saját moziterem is vicces :D.
Ez meg kis hangulatos:
https://www.youtube.com/watch?v=FHCYHldJi_g
Azért tényleg van potenciál a dologban :D
hogy mi? :D :D :D
Akkor már inkább szkientológus. ;)
Steam: mrstrato
Cserekulcs listám
Romancing the stone
Ezt valahogy nem éreztem. Pedig Zemeckis, Alan Silvestri, Michael Douglas... valahogy mégsem jött át. Untam kicsit.
Dragonball Battle of Gods
DB F
DB Super
Régen néztem már DBt. A sima normálon nőttem fel, meg a Z-n.
Szerettem őket, mégis csak első anime. A Z túlságosan elnyújtott volt, amit a Kai kijavított.
A GT elment. A Z harcosokról szóló kisfilmek némelyike nagyon szórakoztató volt.
Ezután jó hosszú kihagyás után vágtam bele ezekbe.
Az istenek csatája tetszett. DB humor ott van benne, látványos akciók, stb.
Az F ennek a folytatása. Teljesen hiteltelen a története, miszerint Dermesztő 4 hónapi gyúrás után képes egyáltalán labdába rúgni. De ha ettől eltekintünk (mert simán kívánhattak volna a sárkánygömböktől egy olyat, hogy Dermesztő legyen erősebb, mint Songoku. Aztán a csata alatt mégis felülemelkedett volna Goku), emészthető. Nekem a Bills samas rész jobban tetszett.
Ezek után álltam neki a sorozatnak.
Még nem értem a végére, mert csak 21 rész készült el. Kb. a Battle of Gods elejétől a két rész közötti kis rész kitöltve valószínűleg a Freezeres rész végéig fog tartani.
Hosszabb, ömlengősebb. Több idő jut a kis poénoknak, Goku és Vegita edzése Bills bolygóján egész vicces, visszahozta nekem az első filmben Goku és Krilin edzésének fílingjét.
Viszont ami meglepett, hogy bár a végeredménye ugyanaz kb. a sorozatnak, mint a filmeknek, de mégis más. Nem csak hosszabb és ott van extra tartalom, hanem egyes szereplők máshogy viselkedtek, mást mondtak. Volt aki a filmben meghal pár perc után úgy, hogy nem is találkozik a hősökkel, a sorozatban meg egy hiteli az egyik főszereplőt, majd epikus csatában összefognak ellene.
"Az élet egy nagy szarosszendvics és minden nap egy újabb harapás" -ismeretlen gerilla feljegyzése
12 Years a slave
Nagyon feszült végig a hangulat és iszonyatosan felkavaró. Remek film, mindenkinek ajánlom, meg azt is, hogy utána készítsetek be valami vidámat.
Csak a szelíd madarak vágyakoznak. A többiek repülnek.
Én is pont a minap néztem meg:
Igen, igen, jó, nagyon mély, felkavaró, de közel sem annyira nyomasztó és durva, mint vártam. Nem adja át rendesen sem az idő múlását, sem több más 'elvárható' aspektust'.
Mondjuk erre biztos jó magyarázat, hogy egyrészt igaz történet, másrészt 150 éve íródott könyv alapján.
Szóval érdemes, 'fontos', de véletlenül sem adnám meg rá a 10 pontot.
“The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who have not got it.” - G.B. Shaw
The Night Before
A szokásos éves Rogen/Franco film karácsonyi témával. Őszintén szólva a trailert elnézve nem vártam tőle túl sokat, de egye fene alapon beültem rá. Jól tettem, meglepően jó volt. Igaz szarul indul (illetve úgy ahogy vártam), de a végére teljesen jó kis film lett belőle. Meglepő. Könnyed karácsonyi szórakozásra tökéletesen megfelel, mozijegy árát mondjuk már lehet hogy annyira nem. VoD-n mindenképp majd.
Bridge of Spies
Igazi régivágású lassú lefolyású félig kémfilm, félig tárgyalótermi dráma, Hanksen kívül is kiváló színészekkel (a szovjet kémet játszó Mark Rylance zseniális), ügyesen összerakott fordulatokkal és néhány hatalmas dumával (érződik, hogy a Coen tesók is dolgoztak a forgatókönyvön). Árad belőle a hidegháborús hangulat, gyönyörű a fényképezés és szinte minden jelmez és díszlet tökéletes (mondjuk van egy-két olyan sántító részlet, mint pl hogy a 60-as évekbeli keletnémet határőrök nettó náci egyenruhában vannak). Nagyon ajánlott.
rwurl=https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/1d/e1/46/1de14668de37df22792a9...
:D
Akinek humora van mindent tud, akinek nincs az mindenre képes.
Akinek humora van mindent bír, akinek nincs az mindenre kényes.
mondjuk pár évvel később játszódik a film, de akkor ezek szerint kb stimmelhetett és nekem volt nagy a pofám. de akkor meg így wtf :D
Biztos maradt egy nagyadag, vagy csak a szövőgépekbe nem volt új sablon :)
Well.... f*ck. o.O
MOst megy a super tv2-n a Prometheus, nézem :D
Krissal: Ez a Prometheus a Rewireden olyan, mint Gallfalván megkérdezni, friss-e a hal :-)
rwurl=https://johnnytwelvebore.files.wordpress.com/2014/11/asterix-huge-fight-...
Amúgy on:
Kész katasztrófa: Asszonnyal néztük, ez állítólag egy romantikus vígjáték. A romantikát és a viccet nem sikerült felfedeznünk benne... Az alapötlet jó lett volna, a film - szerintünk - nem volt az :-)
először azt hittem, hogy mindezt is a Prometheusra mondod, a Kész katasztrófát jelzőként használva :D hej de reggel van még :D